Navigace

Obsah

V Dukovanech začíná Letní kino pod věžemi

Typ: ostatní
Od 17. srpna rozšíří Infocentrum Jaderné elektrárny Dukovany svůj letní program o unikátní Letní kino pod věžemi, které až do konce prázdnin nabídne každý pátek a sobotu lákavé filmové zážitky. Kino bude současně fungovat jako největší autokino v regionu. Úplně poprvé si tak bude možné projekci filmů užít nejen z diváckých židlí pod širým nebem, ale také přímo z aut. Před filmem si diváci budou moci prohlédnout modernizované Infocentrum elektrárny, jehož otvírací doba elektrárna prodloužila až do začátku promítání ve 20:30.
Výjimečný projekt „Letní kino pod věžemi“ je největším autokinem v regionu s vysílací frekvencí 88,8 FM. Na základě velkého zájmu diváků v loňském roce letos nabídneme nejen více filmů, ale především možnost užít si film přímo z auta, ve kterém si bude možné naladit zvuk promítaného filmu přímo na autorádiu.
Z české produkce jsou lákadlem Letního kina pod věžemi například filmy Tátova volha, Hastrman nebo rodinná komedie Špunti na vodě. Zahraniční produkci zastoupí drama To a oskarový film 3 billboardy. Posledním promítacím dnem bude 1. září, kdy budou v rámci ukončení prázdnin mimořádně uvedeny dva filmy, pohádka Čertoviny a úspěšný muzikál Mamma Mia. Další informace k programu a provozu jsou dostupné na www.cez.cz/dukovany, www.aktivnizona.cz a FB profilu Infocentrum EDU.
Letní kino bude v provozu každý pátek a sobotu od 17.8. do 1.9. na zadním parkovišti Jaderné elektrárny Dukovany. Projekci zajišťuje Kinematograf bratří Čadíků. Výtěžek dobrovolného vstupného bude věnován na sbírku kinematografu pro Konto Bariéry.
Pro diváky bude v promítací dny prodloužena otvírací doba Infocentra elektrárny. Ti si tak před samotnou projekcí mohou projít barevnou ulici s modely výrobního bloku, reaktoru a seznámit se s principem výroby elektrické energie.


Příloha

Vytvořeno: 7. 8. 2018
Poslední aktualizace: 15. 8. 2018 17:29
Autor: Správce Webu

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Mobilní aplikace

Aplikace V OBRAZE

google-play-download
app-store-download

Klikací rozpočet

Klikací rozpočet

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když v srpnu naprší, tak než se oběd pojí, všecko slunce vysuší.

Pranostika na akt. den

Na den svatého Sebalda vybírají včelaři med.

Virtuální prohl.

Virtuální prohlídka

ODKAZY

NADACE ČEZSKUPINA ČEZAKTIVNÍ ZÓNAOBKCZECHPOINT

mikroregion Moravskokrumlovsko

Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko

Portál krizového řízení pro JmK

Vaše cesty k bezpečí

Hlášení pálení klestí

Jihomoravský kraj

 

 

Chytré blondýnky radí

BLOND1.jpg